Граніт

Гранит Dreamstone

...

Дивитись камень

Гранит Alpinus

...

Дивитись камень

Гранит Magma Black

...

Дивитись камень

Гранит Black Cosmic

...

Дивитись камень

Гранит Titanius

...

Дивитись камень

Гранит Via Lactea

...

Дивитись камень

Граніт – натуральний камінь, який є однією з найміцніших гірських порід. Граніт має досить низьке водопоглинання і досить високу стійкість до перепаду температур, що дозволяє використовувати його не тільки для внутрішньої обробки приміщень, а й для виготовлення різних виробів, які будуть використовуватися за межами приміщень.

Малюнки і відтінки граніту неповторні. В цьому ви можете легко переконається самі після того, як зверніть увагу на наш каталог каменю. Найпопулярніші кольори граніту – це чорний, червоний і сірий, але зустрічаються камені і інших відтінків. Ви можете купити граніт (або будь-який інший камінь) на нашому складі в Києві.

Купити граніт, слябів і інші вироби з граніту

Граніт часто застосовується для виготовлення різних виробів з натурального каменю. Наприклад, з гранітних слябів виготовляють щаблі для сходів , гранітні підвіконня, плитку для облицювання стін. Граніт – чудовий камінь для облицювання зовнішніх майданчиків. Часто можна зустріти будівлі, у яких стіни облицьовані рваною гранітною плиткою. Завдяки тому, що поверхні граніту можна надати противоскользящий ефект (методом випалювання або нанесення подовжніх вирізів), цей матеріал часто використовують для виготовлення ступенів.

Цей камінь стійкий до морозу і хімічних забруднень. Він не змінює свої властивості протягом багатьох років, тому часто використовується для виготовлення виробів, які повинні володіти великою витривалістю – гранітна бруківка, сходи, бордюрний камінь та т.д.

На нашому складі представлений широкий вибір різних видів граніту з різних родовищ. Наші менеджери допоможуть вам підібрати і купити граніт, структура і колір якого найкращим чином будуть підходити для реалізації вашого проекту.