Мармурові каміни - облицювання камінів мармуром

Каміни з мармуру – це тепло і затишок для вашого будинку. Навряд чи серед вас знайдеться той, хто не любив би посидіти біля каміна, і отримати насолоду від потріскуванням дров, які згораючи випромінюють світло і тепло. Досить важко в нинішні часи уявити собі розкішний заміський будинок, в якому не було б каміна. Це не тільки засіб обігріву. Мармуровий камін схожий на справжній витвір мистецтва, яке крім тепла дарує ще вашому будинку особливий шарм. Багата колірна гамма мармуру, а так само багатство текстур і відтінків дозволяють виготовити мармуровий камін, який ідеально підійде під будь-який інтер’єр.

Існують різні види мармурових камінів – пристінні, острівні або кутові. При виборі пристенного каміна обов’язково слід подбати про пожежну безпеку – безпечна зона повинна становити не менше 80 см від вогню. Кутові каміни з мармуру ідеально підходять для приміщень з маленькою площею.

Купити мармуровий камін в Києві

Мармурові каміни за своєю суттю є облицюванням, яка в свою чергу виготовляється з мармурових слябів. Наша компанія має в Києві свій власний склад натурального каменю (мармур, граніт, онікс, травертин) що дозволяє підібрати кращі види каменю під вимоги замовника. Звертайтеся до наших менеджерів і вони допоможуть вам знайти той неповторний камінь, який прикрасить ваш мармуровий камін і даруватиме вашого будинку тепло і затишок.