Кварцит

Кварцит – це гірська порода, яка утворилася під впливом тиску і температури в результаті зміни осадових або магматичних гірських порід. Основною складовою кварциту є кварц. Кварцит бувають різних кольорів, основні з яких – рожевий, сірий, жовтий, білий і малиново-червоний. Полірований кварцит зазвичай трохи темніше, ніж у того ж кварциту зі сколеній фактурою. Цим часто користуються дизайнери при оформленні приміщень.

Унікальні характеристики кварциту

На відміну від граніту, кварцит не має природного радіаційного фону і не накопичує радіацію. Так само, цей камінь має високу стійкість до впливу кислот. Завдяки унікальним декоративним властивостям і оригінальній колірній гамі, кварцит не відстає по красі від граніту або мармуру.

Кварцит піддається поліровці хоча і має високу твердість і відноситься до важкооброблюваних матеріалів. Цей камінь має велику міцність і зносостійкість. За цим параметром він виграє навіть у граніту.

Міцність на стиск у кварциту 100-450 МПа, а його вогнетривкість до 2000 ° C.

Купити кварцит у Києві

У вас є можливість купити кварцит в Києві за дуже конкурентною ціною. Вартість кварциту залежить від його типу, візерунка і інших характеристик. Ви можете уточнити ціну у наших менджерів. Вони зможуть проконсультувати вас з приводу вибору каменю і порадять вам саме той тип каменю, який ідеально підійде для ваших завдань. У ЕАС є досить великий вибір кварциту в Києві на нашому складі. Ви можете ознайомитись з доступними видами каменю за допомогою нашого віртуального складу або ж можете відвідати наш склад і побачити кварцит наживо.

Використання кварциту

Кварцит використовується не так часто, як мармур і граніт, але за своїми властивостями він не поступається цим видам каменю. Кварцит має бездоганну поверхню з нульовою пористістю, що робить його не тільки естетично привабливим, але і гігієнічно ідеальним для приготування на ньому їжі. На стільниці з кварциту, можна відбивати м’ясо або ставити на нього гарячу сковорідку.

Цей вид каменю найкращим чином підходить для виробництва таких виробів як:

  • підвіконня з кварциту
  • кухонні стільниці з кварциту
  • стіни і підлоги з кварциту
  • плитка з кварциту
  • сходи і ступені з кварциту