Мармур

Слово “мармуровий” (лат. marmor, від Греч. Мармулос) в перекладі означає кам’яний блок або блискучий камінь. МармурК представляє собою кристалічну гірську породу, яка була утворена в результаті рекристалізація доломіту або вапняку. З давніх часів мармур використовувався як структурний і облицювальний архітектурний матеріал.

У порівнянні з іншими видами натурального каменю, мармур відрізняється багатством кольорів і візерунків. Можна полірувати мармур завдяки чому і були виявлено тональне багатство мармуру і краса його плямистої або шаруватої структури.

Що таке мармурові сляби?

Сляби з англійської це прямокутні плити великих розмірів, які виходять після розпилювання великих блоків. Товщина плит може бути різною і залежить від їх подальшої мети. Плити можуть бути використані для виробництва різноманітної продукції. Якщо плити з мармуру нарізати шматочками необхідного розміру і піддавати від подальшої фрезерування, то можна отримувати різні вироби з мармуру: підвіконня, стільниці, сходи, плитка для облицювання і т. д. Основна характеристика, яка дає слябам цінності, є монолітною і відсутністю тріщин на поверхні.

Де купити мармурові плити?

Компанія VeroMarmi професійно продає різні види натурального каменю. На нашому складі в Києві існує величезний вибір мармурових слябів. Крім того, всі види мармурових плит, які доступні для продажу, ви можете подивитися на наш віртуальний склад. Широкий спектр різних типів мармуру дозволить вам реалізувати будь-який дизайн-проект. Якщо ви не знайшли вид каменю, який вам потрібен, ми готові спеціально для вас організувати доставку цього каменю з Італії.