Плити і сляби з оніксу

Онікс – це різновид кварцу, в якому різні домішки кальциту і арагоніта створюють паралельні різнокольорові шари. Існують навіть різновиди мармуру, які через полосчатость-забарвленої структури називають алжирський онікс або мексиканський онікс.

Унікальні особливості онікса

Крім паралельних шарів онікс має ще одну характерну особливість – скляний забарвлення і можливість просвічування тонких шарів (товщина 3-4 см). Завдяки цій властивості онікс часто використовують при оформленні інтер’єрів в різних комбінаціях з лампами або іншими освітлювальними приладами. Часто можна зустріти барну стійку з оніксу або ж столик з оніксу з підсвічуванням.

Кожен слябів з оніксу – це окремий твір мистецтва, створене природою, адже малюнок онікса ніколи не повторюється і є унікальним для кожної плити. Завдяки цій властивості онікс легко дозволяє створювати унікальні і неповторні інтер’єри. Перед тим як купити онікс, вам доведеться гарненько попрацювати, щоб вибрати камінь потрібного вам кольору з привабливим візерунком.

Кольорова гамма оніксу

Колірна гамма оніксу дуже різноманітна, завдяки чому завжди можна вибрати той слябів (плиту) з оніксу, яка ідеально пасуватиме під ваш проект. В одному слябів або блоці з оніксу можуть бути присутніми коричневі, білі, зеленувато-жовті і рожеві смуги. Весь спектр різноманітності візерунків і відтінків онікса описати досить складно, тому, перед тим як купити онікс, радимо вам оцінити його самостійно і поглянути на слябів з оніксу в нашому віртуальному катлозі каменю.