Мармурові панно

Напевно кожен хоче додати хоч трошки різноманітності в інтер’єр офісу або будинку. Іноді прекрасним рішенням цього завдання може виявитися панно з мармуру. Техніку мармурового панно часто використовують при оформленні ресторанів, банків або готелів. Так само мармурові панно часто можна зустріти в заміських будинках заможних людей. Найчастіше панно з мармуру використовують для прикраси підлоги (облицювання підлоги). Для виготовлення такого панно використовується плитка з мармуру, з якої вирізають різноманітні деталі.

Ще в стародавньому Римі панно виконували з іншого натурального каменю – граніту (див. приклади виробів з граніту). В наші часи, техніка виготовлення панно більш різноманітна. Панно виготовляють з мармуру, граніту, травертину та інших натуральних каменів. При виготовленні панно кожен його елемент (плитка) повинен бути дуже ретельно оброблений – їх шліфують і підганяють один під одного. Завдяки різноманітності колірної гами натурального каменю, який використовують при створенні панно, можна створювати майже будь-який малюнок.

Якщо ви бажаєте використовувати панно при оформленні інтер’єру, то у вас є два варіанти. Ви можете вибрати вже готовий візерунок або ж оформити замовлення на виготовлення індивідуального панно з мармуру. При виготовленні індивідуального узору, майстер уважно вислухає вас, обов’язково покаже кілька ескізів і погодить з вами ті види мармуру, які будуть використовуватися при створенні панно. Тільки після цього майстер приступить до виконану замовлення.

Мармурове панно можна укладати не тільки на підлогу, але і на стіни. Все залежить від його площі. Наприклад, панно невеликій площі може прикрашати стіни. У той час як панно великої площі найчастіше використовують для облицювання підлоги.