Мармурові підлоги - підлога з мармурових слябів або плитки

Мармур – міцний і стійкий до зношування натуральний камінь, тому не дивно, що його використовують в якості матеріалу для облицювання мармурової підлоги.

Підлога з натурального каменю має ряд переваг в порівнянні з іншими видами підлогового покриття:

  • Підлога з мармуру є екологічно чистим;
  • Мармурова підлога дуже довговічний і міцний;
  • Пол з натурального каменю не вимагає ремонту;
  • Підлоги з мармуру відрізняються гарну вологостійкість.

Пол з мармурових плит

Якщо для облицювання стін зазвичай використовується мармурова плитка порівняно невеликих розмірів, то для облицювання мармурової підлоги можуть використовувати плити великої площі. Використання великих мармурових плит при облицюванні підлоги дозволяє отримати дуже рівну поверхню. Більш того, при облицюванні можуть використовувати плити, які нарізані з одного мармурового блоку, що дозволяє отримувати красиві симетричні візерунки. Якщо ви бажаєте створити в приміщенні атмосферу розкоші, то перше на що вам слід звернути увагу – облицювання з мармуру або граніту. Підлога з мармуру красномовно буде говорити про ваш достаток і ваш статус в суспільстві. Мармурова підлога надає приміщенню особливого блиску, який характерний тільки для мармуру.

Мозаїка і панно з мармуру для підлоги

З кожним роком мармур все частіше починають використовувати для різних варіантів облицювання. Мармур дуже багатий різноманітними квітами і відтінками, що дозволяє вдало комбінувати різні види мармуру при облицюванні поверхонь. Хитросплетіння малюнків на поверхні мармуру можуть створювати неповторні візерунки, які без сумніву є унікальними. Мармурові підлоги прикрашені подібною мозаїкою матимуть не тільки прекрасні експлуатаційні характеристики, але так само будуть мати неабиякою художньою цінністю. Напевно при відвідуванні музеїв ви часто в першу чергу звертали увагу на унікальні візерунки, якими щедро прикрашений мармурова підлога, а не на шикарні картини на стінах.

Професійні майстри при облицюванні підлоги здатні реалізувати будь-який візерунок, орнамент або навіть малюнок, а наша компанія в цьому вам допоможе. Пропонуємо вам поглянути на унікальні забарвлення різних видів каменю в нашому каталозі. Так само зверніть увагу на приклади облицювання підлоги з мармуру та інші види виробів з мармуру, які ви так само зможете використовувати для декорації свого приміщення.

Тепла підлога з мармуру

Іноді можна почути негативні відгуки про мармурову підлогу, і більшість з них звучить приблизно так “підлогу з мармуру холодний”. Так, дійсно, підлога з мармурового каменю навряд чи буде таким же теплим, як підлога з паркету або ламінату. Але є одне але. На відміну від граніту, мармур не боїться підвищених температур. При нагріванні він не тріскається і не “стріляє”, тому перед монтажем мармурових плит на підлогу може бути встановлена ​​спеціальна система підігріву “тепла підлога”.

Мармур в інтер’єрі. Облицювання підлоги і стін

Мармур дуже часто використовується при облицюванні різних приміщень. Кращим доповненням до підлоги з мармуру може бути мармурова плитка для облицювання стін. Досить широко така комбінація використовується при облицюванні мармуром ванних кімнат, холів або ж кухонь. Різноманітність кольорів і відтінків мармуру дозволить реалізувати будь-який проект. Якщо ж ви не знайдете потрібну вам фактуру або колір каменю в каталозі мармуру, то радимо звернути увагу на інші види натурального каменю – гранітаботравертин, які так само можуть використовуватися для облицювання підлоги.