Мармурові підвіконня

При оформленні інтер’єру є різні способи надати приміщенню оригінальний і ексклюзивний вид. Один з таких способів – встановити мармурові підвіконня . Мармур ідеально підходить для того, щоб підкреслити індивідуальний стиль приміщення. Сам по собі мармур є індивідуальним і неповторним, адже на формування його візерунка впливає величезний набір різних чинників. Малюнок кожного підвіконня з мармуру неможливо повтори, хоча і буде дуже схожим. Тим не менш, ви можете бути впевнені в тому, що саме такий індивідуальний підвіконня з мармуру є тільки у вас.

Підвіконня зі штучного каменю чи гірше того – пластикові підвіконня не можуть зрівнятися з підвіконнями з мармуру за своєю красою, витонченістю і блиском. Вироби з мармуру додадуть вашому приміщенню особливий затишок і красу.

Мармурові підвіконня виготовляють з мармурових слябів. З мармурового сляба вирізається заготівля потрібної форми, після чого торець підвіконня обробляється за потрібним профілем і піддається поліровці. Мармурові підвіконня можуть бути не тільки стандартної прямокутної форми. Сучасне обладнання дозволяє вирізати з мармуру найрізноманітніші фігури, в результаті чого можуть бути виготовлені різноманітні вироби з мармуру . З переліком таких виробів з мармуру (або ж іншого каменю) ви можете ознайомитися в нашому каталозі.

Мармурові підвіконня можуть бути виготовлені з різних видів каменю, які мають різноманітну колірну граму. А сонячне світло, що проникає крізь вікна і падає на мармурове підвіконня, додасть йому неповторне сяйво і блиск. Залежно від типу каменю, а так само ефекту, який ви бажаєте досягти, підвіконня може мати гладку глянсову полірування або ж може бути матовим.

Підвіконня з натурального каменю можуть бути виготовлені в будь-якому стилі. На нашому складі ви знайдете мармурові сляби різних фактур і забарвлень. Переглянути приклади мармурових плит ви можете або у віртуальному каталозі або ж на складі в Києві. Ми допоможемо підібрати той вид каменю, який ідеально підійде під ваші цілі і найкращим чином доповнить дизайн приміщення.