Мармурова плитка

Основою для виготовлення мармурової плитки є мармурові сляби, коли їх розпилюють на шматки.

Розмір і форма мармурової плитки може бути абсолютно різноманітним і залежить від способу її подальшого застосування. Мармуровий камінь славиться широким набором різних фактур і кольорів, тому його часто використовують для облицювання різних елементів інтер’єру – каміни, сходи, стіни, підлогу і т. Д.

Досить часто при облицюванні великих площ використовують мармурові сляби, які випив з одного блоку. Різні комбінації способів укладання таких мармурових плит дозволяють отримати приголомшливі своєю симетрією малюнки з натурального каменю.

Як виготовляється мармурова плитка

Мармурова плитка – це лише невеликі шматочки слябів з мармуру, які в свою чергу випив з величезних мармурових блоків. Кожен окремо взятий шматок мармуру формувався в унікальних умовах, що не могло не вплинути на його структуру і забарвлення. Тому, навіть в тому випадку, якщо плитка з мармуру була виготовлена ​​з одного мармурового слябів або блоку, то все одно кожна окремо взята плитка буде відрізнятися від сусідньої, хоча і буде дуже схожа. Важливо відзначити, що вироби з мармуру дуже різноманітні, проте, плитка є найпопулярнішим видом з усіх цих виробів.

Переваги плитки з мармуру

Мармурові плити відрізняються дуже високою міцністю, вони стійкі до вологи і перепадів температур. Завдяки цим властивостям мармурова плитка є основним матеріалом, який використовується для облицювання турецьких лазень (Хамман).

Компанія VeroMarmi пропонує широкий вибір мармуру з Італії, який вразить вас багатством своїх кольорів і відтінків. Ознайомитися з прикладами забарвлень мармурової плитки ви можете в нашому каталозі каменю . Так само завжди можна подивитися зразки мармурових плит наживо на нашому складі в Києві.

Використання мармурової плитки для облицювання елементів інтер’єру

Крім багатого зовнішнього вигляду, мармур має ще одну перевагу – він відрізняється своєю міцністю і стійкістю до стирання. Тож не дивно, що саме мармурова плитка часто використовується для облицювання статі в музеях, театрах або готелях.

Останнім часом все більше уваги приділяється екологічності і натуральності будівельних матеріалів, тому плитка з мармуру займає особливе місце серед всіх видів облицювальних матеріалів. Облицювання мармуром надає приміщенню шарм і особливу елегантність.

Мармурова плитка для підлоги є прекрасним варіантом для оформлення підлоги, який може бути покладений в вітальні, їдальні, кабінету і ванною. Плитка з мармуру це унікальний матеріал, який буде найкращим чином поєднуватися з іншими видами оздоблювальних будівельних матеріалів, що допоможе створити величезну кількість різноманітних дизайнів інтер’єру.

На нашому сайті ви знайдете різноманітні приклади використання мармурової плитки для облицювання різних елементів інтер’єру.