Травертин

AdminRK on 11.02.2019

Плити та слеби з травертину

Травертин – це якась проміжна форма натурального каменю між вапняком і мармуром. Перетворення вапняку в травертин відбувається під дуже великим тиском і займає дуже багато часу. Наприклад, якщо вапняк залишити під великим тиском на тривалий час (кілька тисяч років), то з нього вийшов би травертин. Але якщо почекати ще довше, то під дією тиску з травертину вийде мармур. Травертин почали використовувати для будівельних цілей багато століть назад. Одним з найвідоміших і знаменитих прикладів використання цього каменю є Колізей, при будівництві якого використовувався мармур і травертин. Так само травертин використовувався при будівництві собору Святого Петра (Ватикан).

Колір травертину – жовтий, білий, бежевий

Звичайний для травертину колір це – білий, жовтий і бежевий. Іноді зустрічаються камені більш темних відтінків, наприклад коричневий травертин. Так само існують травертини і інших відтінків, наприклад червоний травертин. На нашому складі (Київ) ви зможете підібрати і купити травертин різних кольорів.

Травертин досить добре піддається обробці. Цей камінь часто використовують для оздоблення інтер’єрів та фасадів будівель, облицювання стін, камінів, іноді з травертину виготовляють щаблі для сходів.

Купити травертин в Києві

Ціна травертину зазвичай досить помірна, навіть на камені більш рідкісних квітів і відтінків. Італія – ​​основна країна в якій добувають травертини різних видів. Основні родовища знаходяться поблизу міст Tivoli, Latina, Guidonia, Fondi. Наша компанія може доставити будь-який вид слябів з травертину (а так само мармуру, граніту або онікса) з Італії. У каталозі каменю ви зможете підібрати потрібний вам вид травертину. При бажанні ви можете зв’язатися з нашими менеджерами по продажах і домовиться про відвідини складу, щоб наживо подивитися і оцінити слябів з травертину.